Volejte zákaznickou linku +420 602 26 11 41
Medová masáž
60 minut
částečná masáž (záda a šíje)
1 490 Kč 1 690 Kč
Objednat dárkový poukaz
Rezervovat proceduru

Přes reflexní zóny zad stimuluje masáž činnost orgánů těla, které k nim patří. Detoxikace je v dnešní době velmi důležitá a medová masáž je jednou z účinných forem, jak tělu významně odlehčit od zátěže. Během masáže dochází k hlubokému uvolnění.

Medová detoxikační masáž je vhodná zvláště pro odbourání stresu a při nahromadění typických civilizačních chorob, které souvisejí s usazováním jedů a škodlivin v organismu.

Přírodní léčivá síla medu působí přímo přes pokožku. Díky masáži jsou vysávány staré usazeniny a jedy až z hloubky tělesných tkání. Přes reflexní zóny zad stimuluje masáž činnost orgánů těla, které k nim patří. Masáž se provádí speciálními hmaty, tzv. pumpováním. Vzniklým podtlakem jsou doslova vysávány léty nashromážděné jedovaté látky a dlouholeté usazeniny, kterých se samo tělo nedokáže zbavovat. Detoxikace je v dnešní době velmi důležitá a medová masáž je jednou z účinných forem, jak tělu významně odlehčit od zátěže. Během masáže dochází k hlubokému uvolnění. V průběhu procedury se masáž opakuje celkem třikrát a poté následuje relaxace. Po proceduře je vhodné naplánovat si odpočinek, protože efekt příjemné únavy přetrvává delší dobu.