Volejte zákaznickou linku +420 602 26 11 41
Candella Massage částečná - masáž svíčkou
30 minut
částečná masáž
790 Kč 990 Kč
Objednat dárkový poukaz
Rezervovat proceduru

Candella Massage, v překladu „masáž svíčkou“, je originální relaxační metodou a jedinečným, relaxačním zážitkem. Tato harmonizující masáž vonným olejem svíčky a její tlumené světlo vyvolávají pocit klidné pohody a dokonalého uvolnění. Jedinečná kompozice přírodních látek masážní svíčky v sobě skrývá dokonalé uvolnění těla i mysli, rozpuštění stresu a úžasnou obnovu energie. Oheň této svíčky nejenže vytváří romantickou a uklidňující atmosféru, ale navíc poskytuje i příjemně zahřátý masážní olej bohatý na minerály a hydratační látky. Zahřáté, voňavé, čistě přírodní ingredience působí jemně ale intenzivně na celé tělo a obnovují jeho energii.

Masážní parfémované svíčky, které k této masáži používáme, jsou k dispozici v nádherných svěžích, ale i neuvěřitelně omamných vůních v kombinaci s přírodním voskem a esenciálními oleji. Svým složením, obsahují přírodní vosky (směs sojového oleje a včelího vosku), čisté parfémy a éterické oleje, a velmi vysokou kvalitou použitých ingrediencí, jsou tyto masážní svíčky ideální pro hlubokou relaxaci či regeneraci svalů po sportovním výkonu, pro fyzikální terapeutickou masáž či intimní pohodu ve dvou.

Samotná masáž svíčkou není složitá. Podle momentálního rozpoložení klienta a jeho požadavku na výsledný efekt volí terapeut masážní svíčku s odpovídajícími účinnými látkami. Po zapálení svíčky se olej během cca deseti minut rozpustí a dosáhne teploty potřebné pro masáž. Mezidobí se většinou využije pro peeling, aby pokožka byla ideálně připravena na průnik aktivních látek nebo pro uvolňující masáž hlavy či obličeje. Příjemně zahřátý olej se poté dlaněmi aplikuje na tělo a jemně vmasíruje do pokožky. Navíc se během procedury uvolňují neuvěřitelné vonné kompozice, které působí na všechny smysly a umocňují pocit pohody a relaxace. V dnešní rychlé době, která je plná stresu, je masáž svíčkou jedním z velmi účinných prostředků, jak se hluboce uvolnit.

Vybrat si můžete ze tří esencí Candella Massage - zelený čaj, jasmín a oceán.